• IDEA--IQ, a.s.
  • IDEA--IQ, a.s.
  • IDEA--IQ, a.s.
  • IDEA--IQ, a.s.
  • IDEA--IQ, a.s.

FINANČNÍ PRÁVO, EKONOMIE

Vzdělávací seminář je svým zaměřením určen účetním, ekonomům, majitelům firem, podnikatelům fyzickým osobám, příp. všem, kteří se připravují na profesi daňový specialista, nebo kteří se zabývají daňovou problematikou.
3 630 Kč

Ekonomika, finance (Kod: 002)
V tomto semináři se manažeři seznámí s principy finančního řízení, naučí se analyzovat finanční výkazy a tyto informace využívat ve své řídící práci. Budou pak lépe chápat důsledky svých rozhodnutí na finanční stránku řízení podniku, což jim usnadní komunikaci nejen s finančními manažery.
3 630 Kč

Určeno odborné právnické i podnikatelské veřejnosti, především pak podnikovým právníkům, krizovým manažerům, advokátům, pracovníkům specializovaných poradenských firem, dále daňovým poradcům, auditorům, zaměstnancům finančních úřadů a ostatním pracovníkům státní správy, kteří se v praxi musí zabývat insolvenčním řízením.
4 235 Kč

Určeno zaměstnancům státní správy a pro subjekty založené k podnikání (s.r.o., a.s., k.s. atd), případně pro další zájemce o problematiku účetnictví. Další možné skupiny uživatelů mohou být i z řad veřejnosti, podmínkou je základní znalost účetní problematiky ( soustava účtů, podvojný zápis, deník, hlavní kniha...)
2 950 Kč

Co je finanční trh, Základní pojmy – náklady, výnosy, zisk, inflace, Spotřebitelský úvěr, Roční procentní sazba nákladů, Skutečná cena úvěru, Klamavé obchodní praktiky aneb, na co si dát pozor, Osobní a rodinný rozpočet, Řešení krizových situací (předlužení, rozvod manželství, exekuce…), Osobní finance, plánování, Ochrana spotřebitele, Reklamace, Základní informace o rozhodčím řízení, Základní typy spotřebitelských smluv (kupní smlouva, smlouva o úvěru, leasing…), Základy podnikání, zaměstnanci, mzdy, Investice, podnikání na kapitálovém trhu, Úvod do insolvence
2 420 Kč

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH